CRCW20105R60JNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20105R60JNEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW20105R60JNEF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.6 OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: CRCW20105R60JNEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CRCW20105R60JNEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW20105R60JNEF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 5.6 OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 277774 pcs Datuen fitxa CRCW20105R60JNEF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 5.6 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 541-5.6WDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.6 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW20105R60FNEF
CRCW20105R60FNEF
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 5.6 OHM 1% 3/4W 2010
Stockean: 1866064 pcs
Deskarga: CRCW20105R60FNEF.pdf
RFQ
CRCW20105R60FKEF
CRCW20105R60FKEF
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 2559945 pcs
Deskarga: CRCW20105R60FKEF.pdf
RFQ
CRCW20105R60JNEFHP
CRCW20105R60JNEFHP
deskribapena: RES SMD 5.6 OHM 5% 1W 2010