CRCW20105M10JNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20105M10JNEF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW20105M10JNEF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.1M OHM 5% 3/4W 2010
Fitxak: CRCW20105M10JNEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
CRCW20105M10JNEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW20105M10JNEF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 5.1M OHM 5% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2855537 pcs Datuen fitxa CRCW20105M10JNEF.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 5.1 MOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak CRCW2010 200 5M1 5% E02 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.1 MOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film