CRCW201053R6FKTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201053R6FKTF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW201053R6FKTF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 53.6 OHM 1% 3/4W 2010
Fitxak: CRCW201053R6FKTF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CRCW201053R6FKTFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW201053R6FKTF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 53.6 OHM 1% 3/4W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1125035 pcs Datuen fitxa CRCW201053R6FKTF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 53.6 Ohms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak CRCW2010 100 53R6 1% R02
CRCW201053R6FR02
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 53.6 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film