CRCW2010182KFKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010182KFKEFHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW2010182KFKEFHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 182K OHM 1% 1W 2010
Fitxak: CRCW2010182KFKEFHP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CRCW2010182KFKEFHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW2010182KFKEFHP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 182K OHM 1% 1W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 585928 pcs Datuen fitxa CRCW2010182KFKEFHP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Series CRCW-HP Erresistentzia 182 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 182 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film