CRCW1206348KFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206348KFKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW1206348KFKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 348K OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: CRCW1206348KFKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW1206348KFKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW1206348KFKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 348K OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10564527 pcs Datuen fitxa CRCW1206348KFKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series CRCW Erresistentzia 348 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 541-348KFTR
D25/CRCW1206 100 348K 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 348 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW1206340RFKEB
CRCW1206340RFKEB
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 340 OHM 1% 1/4W 1206
Stockean: 12238392 pcs
Deskarga: CRCW1206340RFKEB.pdf
RFQ
CRCW1206348KFKTA
CRCW1206348KFKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 348K OHM 1% 1/4W 1206
Stockean: 4691693 pcs
Deskarga: CRCW1206348KFKTA.pdf
RFQ
CRCW1206348KFKEAC
CRCW1206348KFKEAC
deskribapena: RES 348K OHM 1% 1/4W 1206