CRCW1206232RFKEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206232RFKEBC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW1206232RFKEBC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 232 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak: CRCW1206232RFKEBC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
50000 pcs
  • Mezua
CRCW1206232RFKEBCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW1206232RFKEBC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 232 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12494538 pcs Datuen fitxa CRCW1206232RFKEBC.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 232 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 232 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW1206232RFKEA
CRCW1206232RFKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 232 OHM 1% 1/4W 1206
Stockean: 1045890 pcs
Deskarga: CRCW1206232RFKEA.pdf
RFQ
CRCW1206232KFKTA
CRCW1206232KFKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 232K OHM 1% 1/4W 1206
Stockean: 5616613 pcs
Deskarga: CRCW1206232KFKTA.pdf
RFQ
CRCW1206232RFKEB
CRCW1206232RFKEB