CRCW0805931RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805931RFKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805931RFKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 931 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805931RFKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW0805931RFKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805931RFKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 931 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12898471 pcs Datuen fitxa CRCW0805931RFKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 931 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-931CTR
D12/CRCW0805 100 931R 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 931 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW0805931RFKTA
CRCW0805931RFKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 931 OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 4834262 pcs
Deskarga: CRCW0805931RFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805931KFKTA
CRCW0805931KFKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 931K OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 4865679 pcs
Deskarga: CRCW0805931KFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805931RFKEAC
CRCW0805931RFKEAC
deskribapena: RES 931 OHM 1% 1/8W 0805