CRCW080591K0JNEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080591K0JNEAHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW080591K0JNEAHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 91K OHM 5% 1/2W 0805
Fitxak: CRCW080591K0JNEAHP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CRCW080591K0JNEAHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW080591K0JNEAHP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 91K OHM 5% 1/2W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3353941 pcs Datuen fitxa CRCW080591K0JNEAHP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW-HP Erresistentzia 91 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 91 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film