CRCW08058M06FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08058M06FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW08058M06FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.06M OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW08058M06FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CRCW08058M06FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW08058M06FKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 8.06M OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 953120 pcs Datuen fitxa CRCW08058M06FKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 8.06 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-8.06MCCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.06 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW08058M06FKEB
CRCW08058M06FKEB
fabrikatzaileak: Vishay Dale
deskribapena: RES SMD 8.06M OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 21526328 pcs
Deskarga: CRCW08058M06FKEB.pdf
RFQ
CRCW08058M06FKEAC
CRCW08058M06FKEAC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 8.06M OHM 1% 1/8W 0805