CRCW080576R8FKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW080576R8FKEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW080576R8FKEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 76.8 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW080576R8FKEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
CRCW080576R8FKEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW080576R8FKEB fabrikatzailea Vishay Dale
deskribapena RES SMD 76.8 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21460132 pcs Datuen fitxa CRCW080576R8FKEB.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.125W, 1/8W
Tentsioa - Tasa 0805 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series CRCW
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CRCW080576R8FKEB Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 FIFO en 2
Zabaldutako deskribapena 76.8 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1%
deskribapena RES SMD 76.8 OHM 1% 1/8W 0805 Estaldura, Etxebizitza mota Thick Film
Bytes 76.8
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW0805787KFKEAC
CRCW0805787KFKEAC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 787K OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 15382537 pcs
Deskarga: CRCW0805787KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW080576R8FKEAHP
CRCW080576R8FKEAHP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 76.8 OHM 1% 1/2W 0805
Stockean: 3562151 pcs
Deskarga: CRCW080576R8FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW080576R8FKEBC
CRCW080576R8FKEBC
deskribapena: RES 76.8 OHM 1% 1/8W 0805