CRCW0805768KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805768KFKEAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805768KFKEAC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 768K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805768KFKEAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
50000 pcs
  • Mezua
CRCW0805768KFKEACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805768KFKEAC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 768K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19777757 pcs Datuen fitxa CRCW0805768KFKEAC.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 768 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 768 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW0805768RFKEAC
CRCW0805768RFKEAC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 768 OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 15111397 pcs
Deskarga: CRCW0805768RFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805768KFKEB
CRCW0805768KFKEB
fabrikatzaileak: Vishay Dale
deskribapena: RES SMD 768K OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 19470439 pcs
Deskarga: CRCW0805768KFKEB.pdf
RFQ
CRCW0805768KFKEA
CRCW0805768KFKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay