CRCW080563R4FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080563R4FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW080563R4FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 63.4 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW080563R4FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW080563R4FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW080563R4FKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 63.4 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14047859 pcs Datuen fitxa CRCW080563R4FKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 63.4 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-63.4CTR
D12/CRCW0805 100 63R4 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 63.4 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW080563K4FKTA
CRCW080563K4FKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 63.4K OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 5927979 pcs
Deskarga: CRCW080563K4FKTA.pdf
RFQ
CRCW080563K4FKEA
CRCW080563K4FKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 16569878 pcs
Deskarga: CRCW080563K4FKEA.pdf
RFQ
CRCW080563R4FKEAC
CRCW080563R4FKEAC
deskribapena: RES 63.4 OHM 1% 1/8W 0805
Deskarga: CRCW080563R4FKEAC.pdf
CRCW080563K4FKEB
CRCW080563K4FKEB
Deskarga: CRCW080563K4FKEB.pdf
CRCW080563K4FKEBC
CRCW080563K4FKEBC
deskribapena: RES 63.4K OHM 1% 1/8W 0805
Deskarga: CRCW080563K4FKEBC.pdf
CRCW080563R4FKEAHP
CRCW080563R4FKEAHP
deskribapena: RES SMD 63.4 OHM 1% 1/2W 0805