CRCW080559K0FKEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080559K0FKEBC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW080559K0FKEBC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 59K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW080559K0FKEBC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
50000 pcs
  • Mezua
CRCW080559K0FKEBCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW080559K0FKEBC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 59K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18696507 pcs Datuen fitxa CRCW080559K0FKEBC.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 59 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 59 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW080559K0DHEAP
CRCW080559K0DHEAP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 59K OHM 0.5% 1/8W 0805
Stockean: 2866588 pcs
Deskarga: CRCW080559K0DHEAP.pdf
RFQ
CRCW080559K0FKTA
CRCW080559K0FKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 59K OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 6314819 pcs
Deskarga: CRCW080559K0FKTA.pdf
RFQ
CRCW080559K0FKEB
CRCW080559K0FKEB