CRCW080556R2FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080556R2FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW080556R2FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW080556R2FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW080556R2FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW080556R2FKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12408716 pcs Datuen fitxa CRCW080556R2FKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 56.2 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-56.2CTR
D12/CRCW0805 100 56R2 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 56.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW080556R2FKEAC
CRCW080556R2FKEAC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 15434375 pcs
Deskarga: CRCW080556R2FKEAC.pdf
RFQ
CRCW080556R2FKTC
CRCW080556R2FKTC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 56.2 OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 6247423 pcs
Deskarga: CRCW080556R2FKTC.pdf
RFQ
CRCW080556R0JNEBC
CRCW080556R0JNEBC
deskribapena: RES 56 OHM 5% 1/8W 0805
Deskarga: CRCW080556R0JNEBC.pdf
CRCW080556R2FKEAHP
CRCW080556R2FKEAHP
deskribapena: RES SMD 56.2 OHM 1% 1/2W 0805