CRCW0805560RFKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805560RFKTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805560RFKTA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 560 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805560RFKTA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW0805560RFKTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805560RFKTA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 560 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5207528 pcs Datuen fitxa CRCW0805560RFKTA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 560 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak CRCW0805 100 560R 1% RT1
CRCW08055600FRT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film