CRCW08053R09FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08053R09FNEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW08053R09FNEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.09 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW08053R09FNEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
25000 pcs
  • Mezua
CRCW08053R09FNEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW08053R09FNEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 3.09 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11365702 pcs Datuen fitxa CRCW08053R09FNEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 3.09 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-3.09CTR
D12/CRCW0805 200 3R09 1% ET1 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.09 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film