CRCW08053K32FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08053K32FKEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW08053K32FKEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 3.32K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW08053K32FKEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
CRCW08053K32FKEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW08053K32FKEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 3.32K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18923592 pcs Datuen fitxa CRCW08053K32FKEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 3.32 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.32 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW08053K32FKECC
CRCW08053K32FKECC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 3.32K OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 16038603 pcs
Deskarga: CRCW08053K32FKECC.pdf
RFQ
CRCW08053K32DHEAP
CRCW08053K32DHEAP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 3.32K OHM 0.5% 1/8W 0805
Stockean: 2874559 pcs
Deskarga: CRCW08053K32DHEAP.pdf
RFQ
CRCW08053K32FKEBC
CRCW08053K32FKEBC