CRCW0805330KFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805330KFKEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805330KFKEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 330K OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805330KFKEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
CRCW0805330KFKEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805330KFKEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 330K OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18405282 pcs Datuen fitxa CRCW0805330KFKEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 330 kOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film