CRCW08052M70JNEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052M70JNEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW08052M70JNEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.7M OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW08052M70JNEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
CRCW08052M70JNEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW08052M70JNEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 2.7M OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27530854 pcs Datuen fitxa CRCW08052M70JNEB.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 2.7 MOhms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW08052M70JNEA
CRCW08052M70JNEA
fabrikatzaileak: Vishay Dale
deskribapena: RES SMD 2.7M OHM 5% 1/8W 0805
Stockean: 920150 pcs
Deskarga: CRCW08052M70JNEA.pdf
RFQ
CRCW08052M70JNEBC
CRCW08052M70JNEBC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 2.7M OHM 5% 1/8W 0805