CRCW08051R74FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08051R74FKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW08051R74FKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1.74 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW08051R74FKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CRCW08051R74FKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW08051R74FKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 1.74 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15195107 pcs Datuen fitxa CRCW08051R74FKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 1.74 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-1.74CCTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.74 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW08051R69FKEA
CRCW08051R69FKEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 1.69 OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 12862385 pcs
Deskarga: CRCW08051R69FKEA.pdf
RFQ
CRCW08051R74FKEAHP
CRCW08051R74FKEAHP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 1.74 OHM 1% 1/2W 0805