CRCW08051R20JNEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08051R20JNEAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW08051R20JNEAC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.2 OHM 5% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW08051R20JNEAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
50000 pcs
  • Mezua
CRCW08051R20JNEACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW08051R20JNEAC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.2 OHM 5% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25291379 pcs Datuen fitxa CRCW08051R20JNEAC.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 1.2 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.2 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW08051R20JNEA
CRCW08051R20JNEA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 1.2 OHM 5% 1/8W 0805