CRCW0805130RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805130RFKEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0805130RFKEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 130 OHM 1% 1/8W 0805
Fitxak: CRCW0805130RFKEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CRCW0805130RFKEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0805130RFKEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 130 OHM 1% 1/8W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1040080 pcs Datuen fitxa CRCW0805130RFKEA.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series CRCW Erresistentzia 130 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 541-130CCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 130 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW0805130RFKTA
CRCW0805130RFKTA
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 130 OHM 1% 1/8W 0805
Stockean: 5063485 pcs
Deskarga: CRCW0805130RFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805130RFKEAHP
CRCW0805130RFKEAHP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 130 OHM 1% 1/2W 0805