CRCW0603124KFHTAP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603124KFHTAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0603124KFHTAP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 124K OHM 1% 1/10W 0603
Fitxak: CRCW0603124KFHTAP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CRCW0603124KFHTAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0603124KFHTAP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 124K OHM 1% 1/10W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2178725 pcs Datuen fitxa CRCW0603124KFHTAP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Series CRCW-P Erresistentzia 124 kOhms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 124 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film