CRCW04029K09FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04029K09FKEDC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW04029K09FKEDC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 9.09K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW04029K09FKEDC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60000 pcs
100000 pcs
  • Mezua
CRCW04029K09FKEDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW04029K09FKEDC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 9.09K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38428947 pcs Datuen fitxa CRCW04029K09FKEDC.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 9.09 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 541-5128-2
CRCW04029K09FKEDC-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 9.09 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film