CRCW04028M45FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04028M45FKED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW04028M45FKED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.45M OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW04028M45FKED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
CRCW04028M45FKEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW04028M45FKED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 8.45M OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23508590 pcs Datuen fitxa CRCW04028M45FKED.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 8.45 MOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8.45 MOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW04028M87FKEDC
CRCW04028M87FKEDC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 8.87M OHM 1% 1/16W 0402
Stockean: 35409398 pcs
Deskarga: CRCW04028M87FKEDC.pdf
RFQ
CRCW04028M45FKEDC
CRCW04028M45FKEDC
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 8.45M OHM 1% 1/16W 0402