CRCW04027R87FNTD
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04027R87FNTD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW04027R87FNTD
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 7.87 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW04027R87FNTD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CRCW04027R87FNTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW04027R87FNTD fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 7.87 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7025630 pcs Datuen fitxa CRCW04027R87FNTD.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 7.87 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak CRCW0402 200 7R87 1% RT7
CRCW04027R87FRT7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.87 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film