CRCW0402768KFHTDP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0402768KFHTDP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 768K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW0402768KFHTDP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
CRCW0402768KFHTDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0402768KFHTDP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 768K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2677451 pcs Datuen fitxa CRCW0402768KFHTDP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-P Erresistentzia 768 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 768 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film