CRCW040273K2DHEDP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW040273K2DHEDP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 73.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW040273K2DHEDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
CRCW040273K2DHEDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW040273K2DHEDP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 73.2KOHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2677029 pcs Datuen fitxa CRCW040273K2DHEDP.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-P Erresistentzia 73.2 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 73.2 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film