CRCW040246R4FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040246R4FKEDHP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW040246R4FKEDHP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 46.4 OHM 1% 1/5W 0402
Fitxak: CRCW040246R4FKEDHP.pdf
  • Mezua
CRCW040246R4FKEDHPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW040246R4FKEDHP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 46.4 OHM 1% 1/5W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7996618 pcs Datuen fitxa CRCW040246R4FKEDHP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-HP Erresistentzia 46.4 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 46.4 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW040246K4FKTE
CRCW040246K4FKTE
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 46.4K OHM 1% 1/16W 0402
Stockean: 7263796 pcs
Deskarga: CRCW040246K4FKTE.pdf
RFQ
CRCW040246R4FKED
CRCW040246R4FKED
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 46.4 OHM 1% 1/16W 0402