CRCW040239K2FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040239K2FKED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW040239K2FKED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 39.2K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW040239K2FKED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CRCW040239K2FKEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW040239K2FKED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 39.2K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 846740 pcs Datuen fitxa CRCW040239K2FKED.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW Erresistentzia 39.2 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 541-39.2KLCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film