CRCW040232R4FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040232R4FKEDC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW040232R4FKEDC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 32.4 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW040232R4FKEDC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60000 pcs
100000 pcs
  • Mezua
CRCW040232R4FKEDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW040232R4FKEDC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 32.4 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34844361 pcs Datuen fitxa CRCW040232R4FKEDC.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 32.4 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 32.4 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film