CRCW040210R2FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040210R2FKEDC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW040210R2FKEDC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 10.2 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW040210R2FKEDC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60000 pcs
100000 pcs
  • Mezua
CRCW040210R2FKEDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW040210R2FKEDC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 10.2 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30915789 pcs Datuen fitxa CRCW040210R2FKEDC.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-C Erresistentzia 10.2 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 541-4685-2
CRCW040210R2FKEDC-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.014" (0.35mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10.2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CRCW040210R2FKTD
CRCW040210R2FKTD
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES SMD 10.2 OHM 1% 1/16W 0402
Stockean: 7000980 pcs
Deskarga: CRCW040210R2FKTD.pdf
RFQ
CRCW040210R2FKED
CRCW040210R2FKED
fabrikatzaileak: Dale / Vishay