CRCW040210K0DHEEP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040210K0DHEEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW040210K0DHEEP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10K OHM 0.5% 1/16W 0402
Fitxak: CRCW040210K0DHEEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
CRCW040210K0DHEEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW040210K0DHEEP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 10K OHM 0.5% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2986559 pcs Datuen fitxa CRCW040210K0DHEEP.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series CRCW-P Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film