CRCW02018K66FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02018K66FNED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW02018K66FNED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 8.66K OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: CRCW02018K66FNED.pdf
  • Mezua
CRCW02018K66FNEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW02018K66FNED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 8.66K OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10019865 pcs Datuen fitxa CRCW02018K66FNED.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series CRCW Erresistentzia 8.66 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak D10/CRCW0201 200 8K66 1% ET7 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.66 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film