CRCW02014M30FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02014M30FNED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW02014M30FNED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.3M OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: CRCW02014M30FNED.pdf
  • Mezua
CRCW02014M30FNEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW02014M30FNED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 4.3M OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12226749 pcs Datuen fitxa CRCW02014M30FNED.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series CRCW Erresistentzia 4.3 MOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.3 MOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film