CRCW0201487RFNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0201487RFNED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0201487RFNED
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 487 OHM 1% 1/20W 0201
Fitxak: CRCW0201487RFNED.pdf
  • Mezua
CRCW0201487RFNEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0201487RFNED fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 487 OHM 1% 1/20W 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11652935 pcs Datuen fitxa CRCW0201487RFNED.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series CRCW Erresistentzia 487 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak D10/CRCW0201 200 487R 1% ET7 E3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 487 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film