CRCW020132K4FNEE
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020132K4FNEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW020132K4FNEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena CRCW0201 200 32K4 1% EF4 E3
Fitxak: CRCW020132K4FNEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50000 pcs
  • Mezua
CRCW020132K4FNEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW020132K4FNEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena CRCW0201 200 32K4 1% EF4 E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11575904 pcs Datuen fitxa CRCW020132K4FNEE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series CRCW Erresistentzia 32.4 kOhms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.011" (0.28mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 32.4 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Konposizio Thick Film