CRCW0100330RJREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0100330RJREL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW0100330RJREL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 330 OHM 5% 1/32W 01005
Fitxak: CRCW0100330RJREL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
CRCW0100330RJRELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW0100330RJREL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 330 OHM 5% 1/32W 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5185509 pcs Datuen fitxa CRCW0100330RJREL.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1005 Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Series CRCW Erresistentzia 330 Ohms
Energia (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 541-4270-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film