CRCW010011K0FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW010011K0FREL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRCW010011K0FREL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 11K OHM 1% 1/32W 01005
Fitxak: CRCW010011K0FREL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CRCW010011K0FRELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRCW010011K0FREL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 11K OHM 1% 1/32W 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 332117 pcs Datuen fitxa CRCW010011K0FREL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1005 Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Series CRCW Erresistentzia 11 kOhms
Energia (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 541-4260-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 11 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film