CRA06S083100KJTC
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S083100KJTC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRA06S083100KJTC
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
Fitxak: CRA06S083100KJTC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
40000 pcs
  • Mezua
CRA06S083100KJTCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRA06S083100KJTC fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11095519 pcs Datuen fitxa CRA06S083100KJTC.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Series CRA06 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Deskribapen zehatza 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Zirkuitu mota Isolated