CPWN052R200JE01
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN052R200JE01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPWN052R200JE01
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: CPWN052R200JE01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
CPWN052R200JE01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPWN052R200JE01 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1111 pcs Datuen fitxa CPWN052R200JE01.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CPWN Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound