CPWN0510R00JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN0510R00JB143 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPWN0510R00JB143
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: CPWN0510R00JB143.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPWN0510R00JB143ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPWN0510R00JB143 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 10 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8734 pcs Datuen fitxa CPWN0510R00JB143.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CPWN Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound