CPW2018R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW2018R00JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPW2018R00JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 18 OHM 20W 5% AXIAL
Fitxak: CPW2018R00JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
CPW2018R00JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPW2018R00JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 18 OHM 20W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1185 pcs Datuen fitxa CPW2018R00JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Series CPW Erresistentzia 18 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound