CPW072R500JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW072R500JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPW072R500JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.5 OHM 7W 5% AXIAL
Fitxak: CPW072R500JB14.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPW072R500JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPW072R500JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.5 OHM 7W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9747 pcs Datuen fitxa CPW072R500JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Series CPW Erresistentzia 2.5 Ohms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.5 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound