CPW05R2500FS393
Dale / VishayDale / Vishay
CPW05R2500FS393 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPW05R2500FS393
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL
Fitxak: CPW05R2500FS393.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPW05R2500FS393ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPW05R2500FS393 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 48936 pcs Datuen fitxa CPW05R2500FS393.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CPW Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 250 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound