CPW02220R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW02220R0KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPW02220R0KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 220 OHM 2W 10% AXIAL
Fitxak: CPW02220R0KB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPW02220R0KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPW02220R0KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 220 OHM 2W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10593 pcs Datuen fitxa CPW02220R0KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Series CPW Erresistentzia 220 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 220 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound