CPSM05R2000JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPSM05R2000JE31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPSM05R2000JE31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.2 OHM 5% 5W
Fitxak: CPSM05R2000JE31.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
CPSM05R2000JE31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPSM05R2000JE31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.2 OHM 5% 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120338 pcs Datuen fitxa CPSM05R2000JE31.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2-SMD Tamaina / dimentsioa 1.060" L x 0.374" W (26.92mm x 9.50mm)
Series CPSM Erresistentzia 200 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2-SMD, No Lead Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200 mOhms ±5% 5W Chip Resistor 2-SMD, No Lead Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound