CPSL15R0100FE145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL15R0100FE145 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPSL15R0100FE145
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 15W 1% 4LEAD
Fitxak: CPSL15R0100FE145.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPSL15R0100FE145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPSL15R0100FE145 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.01 OHM 15W 1% 4LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9286 pcs Datuen fitxa CPSL15R0100FE145.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Series CPSL Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound