CPSL07R0120FB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL07R0120FB145 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPSL07R0120FB145
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.012 OHM 7W 1% 4LEAD
Fitxak: CPSL07R0120FB145.pdf
  • Mezua
CPSL07R0120FB145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPSL07R0120FB145 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.012 OHM 7W 1% 4LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9196 pcs Datuen fitxa CPSL07R0120FB145.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Series CPSL Erresistentzia 12 mOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 12 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound