CPSL05R0700JB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL05R0700JB145 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPSL05R0700JB145
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.07 OHM 5W 5% 4LEAD
Fitxak: CPSL05R0700JB145.pdf
  • Mezua
CPSL05R0700JB145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPSL05R0700JB145 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.07 OHM 5W 5% 4LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8240 pcs Datuen fitxa CPSL05R0700JB145.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Series CPSL Erresistentzia 70 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 70 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound